Rusza nasza nowa strona!

…a właściwie nasz nowy blog! Po sukcesie naszych dobrych koleżanek z Politechnika Fashion postanowiliśmy rozpocząć działalność blogerską w całej naszej organizacji. Co to oznacza?…

Zaczynamy blogować!

Niezależne Zrzeszenie Studentów Politechniki Gdańskiej to społeczność pełna kreatywnych osób o przeróżnych marzeniach, celach i zainteresowaniach. Od 2011 roku, który był początkiem naszej przygody na PG, robiliśmy masę różnych ciekawych rzeczy, by móc rozwijać się w tych dziedzinach, które kochamy najbardziej. Część z nas uwielbia fotografię, część interesuje się modą, wielu z nas frapują tematy biznesowe, rozwój osobisty a jeszcze inni po prostu kochają przebywać wśród ludzi. Wspólna praca i zabawa stworzyła środowisko, w którym mogła zakwitnąć wzajemna inspiracja. Ale to nie wystarczyło. Kiedy wracaliśmy do domów ze wspólnych spotkań i emocje opadały wszyscy czuliśmy pewnego rodzaju głód, by zainspirowani podzielić się jakoś swoimi przemyśleniami ze światem. Dziś, kiedy jesteśmy na naszym nowym ekscytującym kawałku internetu, stajemy przed zadaniem stworzenia nowego środowiska – takiego w którym będziemy mogli zainspirować cały świat. No, a przynajmniej trójmiejski świat studencki – byśmy mogli wszyscy rozwijać nasze skrzydła.

Jak to będzie działać?

Każdy członek naszej organizacji dostaje swój kawałek bloga, w którym może pisać na tematy jakie tylko go pasjonują. Zasada jest tylko jedna – ma on przekazywać MAKSYMALNĄ wartość dla każdego, kto nas odwiedzi.
Blogi będą oznaczone kolorami, przykładowo, mój blog (cześć, mam imię Paweł) – Project You, odznaczał będzie się kolorem ciemnoniebieskim. Posty ogólne, związane z NZS PG, bieżącymi wydarzeniami i studenckim życiem trójmiasta będą ubrane w czerń. Takie posty będą mogły pisać dowolne osoby.

Dostęp do blogów znajduje się u góry strony w zakładce „Blogi”.

Startujemy!